ENERGIZER baterie lithiová CR1216 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR1216
KOD VÝR.:7638900411508
EAN.:7638900411508
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8590125067221 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 14.3 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 14.3 mm |
| Výška balení | 51 mm |
| EAN | 8590125067221 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZPV1410AgG | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENCR1216
KOD VÝR.:7638900411508
EAN.:7638900411508
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena