BETTERMANN těsnění pro trubku EDR 25 25-32 LGR
KOD KRAT.:OB2011530
KOD VÝR.:2011530
EAN.:4012195246930
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5907484332922 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 10.9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 109 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| EAN | 5907484332922 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZSN15MO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2011530
KOD VÝR.:2011530
EAN.:4012195246930
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:OSISMRCRGBW
KOD VÝR.:4058075570917
EAN.:4058075570917
KOD KRAT.:OSISFCS19/830S
KOD VÝR.:4099854102554
EAN.:4099854102554
KOD KRAT.:PHZIR100PAR38
KOD VÝR.:871150060052315
EAN.:8711500600523
KOD KRAT.:PHVMHNSE2000/956HO
KOD VÝR.:872790092877800
EAN.:8727900928778
KOD KRAT.:GH-DID10-14
KOD VÝR.:6921432
EAN.:8591120044637
KOD KRAT.:OS4099854503566
KOD VÝR.:4099854503566
EAN.:4099854503566
KOD KRAT.:SIPS15O
KOD VÝR.:PS15O
EAN.:8592718019709
KOD KRAT.:PHI8721103105554
KOD VÝR.:872110310555400
EAN.:8721103105554
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena