EMOS prodlužovák 6-zásuvkový 2m s vypín.P1612C 250V/16A H05VV-F3Gx1.5mm
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507367 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 66 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| KOD | DELXTS36-3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507367 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena