MEGAMAN LED kapka P45 4.9W/40W E27 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507152 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | stříbrné |
| Délka balení | 60 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| KOD | DELXTS11-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507152 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena