LEDVANCE LED panel 36W 230V 3600lm 4000K IP40/IP20 50Y ECO E 840
KOD KRAT.:OS4099854233838
KOD VÝR.:4099854233838
EAN.:4099854233838
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014506414 |
| Rozměry | 32.5 x 31.5 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Barevné provedení | černé |
| KOD | DELXTS41-2 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014506414 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854233838
KOD VÝR.:4099854233838
EAN.:4099854233838
KOD KRAT.:OS4099854188213
KOD VÝR.:4099854188213
EAN.:4099854188213
KOD KRAT.:KKLH60X40_HD
KOD VÝR.:LH 60X40_HD
EAN.:8595057610491
KOD KRAT.:AMNU280224
KOD VÝR.:NU280224
EAN.:3606489452841
KOD KRAT.:PHIW8719514554795
KOD VÝR.:871951455479500
EAN.:8719514554795
KOD KRAT.:OS4058075849266
KOD VÝR.:4058075849266
EAN.:4058075849266
KOD KRAT.:PHI8719514435216
KOD VÝR.:871951443521600
EAN.:8719514435216
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena