MODUS veřejné osvětlení NOD 31W 4000lm/722 IP66 ND
KOD KRAT.:MONOD4000KC4WA/ND
KOD VÝR.:NOD4000KC4WA/ND
EAN.:8596099153991
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | ALUM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507022 |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | stříbrné |
| Délka balení | 2000 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| Proudová zátěž | 3x16 A |
| přepravní rozměr cm | 200 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | DELXTS4200-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507022 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MONOD4000KC4WA/ND
KOD VÝR.:NOD4000KC4WA/ND
EAN.:8596099153991
KOD KRAT.:SASP25200C
KOD VÝR.:SEL.3.205
EAN.:8014748300560
KOD KRAT.:PHLEDMUFA7,3/840
KOD VÝR.:872016918885300
EAN.:8720169188853
KOD KRAT.:MOGEOOL8000SO4/9005
KOD VÝR.:GEOOL8000SO4/9005/ND
EAN.:8596099176280
KOD KRAT.:AMZB4BW343
KOD VÝR.:ZB4BW343
EAN.:3389110889819
KOD KRAT.:SEZIZVZ1653
KOD VÝR.:IZVZ1653
EAN.:8585007367520
KOD KRAT.:AMZB5AW343
KOD VÝR.:ZB5AW343
EAN.:3389110909968
KOD KRAT.:AMZB4BW353
KOD VÝR.:ZB4BW353
EAN.:3389110889826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena