Schneider ovládací hlavice stiskací prosvětlená lícující zB4BW343 HARMONy rudá
KOD KRAT.:AMZB4BW343
KOD VÝR.:ZB4BW343
EAN.:3389110889819
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596099176280 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| Příkon | 63 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 1700 lm |
| KOD | MOGEOOL8000SO4/9005 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099176280 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMZB4BW343
KOD VÝR.:ZB4BW343
EAN.:3389110889819
KOD KRAT.:SEZIZVZ1653
KOD VÝR.:IZVZ1653
EAN.:8585007367520
KOD KRAT.:AMZB5AW343
KOD VÝR.:ZB5AW343
EAN.:3389110909968
KOD KRAT.:AMZB4BW353
KOD VÝR.:ZB4BW353
EAN.:3389110889826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena