LEGRAND podlahová krabice instalační do betonu 16/24 modulů ;plast
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
| Výrobce: | |
| Výrobce | NBB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209902023 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595209902023 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZTR725NBB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena