METRODIS zásuvková rozvodnice vyp.220V+380V16A/5ti
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
| Výrobce: | |
| Produktová řada | COLOURMAX |
|---|---|
| Výrobce | NARVA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209952318 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 5 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8595209952318 | ks | 1 | ks |
| KOD | NA250656240 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:PHQUID8460/10ZGP4B
KOD VÝR.:871869644863200
EAN.:8718696448632
KOD KRAT.:MOTELXW7000L3/ND/90
KOD VÝR.:TELXW7000L3/ND/90/P
EAN.:8596099088828
KOD KRAT.:MGLG5205.5w-E14
KOD VÝR.:LG5205.5w - E14
EAN.:4892657088205
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/827
KOD VÝR.:872016919485400
EAN.:8720169194854
KOD KRAT.:OSEGU105W36D6
KOD VÝR.:4058075198647
EAN.:4058075198647
KOD KRAT.:OS4099854049385
KOD VÝR.:4099854049385
EAN.:4099854049385
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
KOD KRAT.:MOLV2O/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2O/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869503638
KOD KRAT.:PHLEDCA7.3/CWF/BL
KOD VÝR.:872016918809900
EAN.:8720169188099
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena