PHILIPS HUE-WA svít.panel.LED Tento.R 16.6W 2250lm/822-865/WA IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIH8720169330559
KOD VÝR.:8720169330559
EAN.:8720169330559
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Ready2Use |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496550777 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| KOD | VA56720BL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496550777 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHIH8720169330559
KOD VÝR.:8720169330559
EAN.:8720169330559
KOD KRAT.:PHIW8719514553026
KOD VÝR.:871951455302600
EAN.:8719514553026
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena