MODUS LED highbay GAME 98W 17500lm/840/60° IP40 80Y ND MULTI
KOD KRAT.:MOGAME180M8/4N60BNDM
KOD VÝR.:GAME180M8/4N60B/NDMULTI
EAN.:8596099164812
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Výzbroj | proudem řízený |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Životnost | 80000 hod |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | sklo |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8595073771992 |
| Průměr | 200 mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | MODUS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP20 |
| KOD | MOBALOP200L4V1/600ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073771992 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOGAME180M8/4N60BNDM
KOD VÝR.:GAME180M8/4N60B/NDMULTI
EAN.:8596099164812
KOD KRAT.:MOBRSB3KO480V3/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB3KO480V3/NDNZ
EAN.:8595073795967
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena