MODUS nouzové svítidlo LED HELIOS-DS 1x1W SA/3h. IP42 přisaz;
KOD KRAT.:MOHDEL/1W/C/3/SA/X
KOD VÝR.:OZN/HDEL/1W/C/3/SA/X
EAN.:5902448988832
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596099125677 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| Příkon | 47 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 6300 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Krytí | IP20 |
| Užitý zdroj | LED |
| KOD | MODD6000L1KN4/BDI/ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099125677 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHDEL/1W/C/3/SA/X
KOD VÝR.:OZN/HDEL/1W/C/3/SA/X
EAN.:5902448988832
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena