MEGAMAN LED reflektor PAR16 4.7W/50W GU10 2700K 390lm/35° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099033262 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 450 mm |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| přepravní rozměr cm | 45 cm |
| Příkon | 162 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Součástí akce | MODUS Akce jaro |
| Světelný tok | 26500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 450 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | highbay |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 424 |
| Výška balení | 200 mm |
| Výška/hloubka | 177 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová šířka | 110 |
| Způsob montáže | závěsné |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8596099033262 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOHBM250W4KC/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:LG088191
KOD VÝR.:088191
EAN.:3414971617995
KOD KRAT.:KCNH01
KOD VÝR.:NH01
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena