PHILIPS LED žárovka A95 23W/200W E27 2700K 3452lm NonDim 15Y opál BL
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Produktová řada | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082865313 |
| Délka | 17,5mm |
| Rozměry | 17,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17.5 mm |
| Počet pólů | 1 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Vypínací charakteristika | C |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 70.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| KOD | EAPL6-C10/1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912536154 | box | 11 | ks |
| EAN | 9007912536147 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:HTRZT1.5T
KOD VÝR.:V465
EAN.:8595614707404
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:OSTHNS5OFR
KOD VÝR.:4008321229946
EAN.:4008321229946
KOD KRAT.:OSESMB5TWWF
KOD VÝR.:4058075485556
EAN.:4058075485556
KOD KRAT.:OEZPV1425AgG
KOD VÝR.:6730
EAN.:8590125067306
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena