MODUS LED panel IS 37W 4300lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOISRAC4KV3V160/ND14
KOD VÝR.:ISRAC4KV3V160/ND1400F
EAN.:8596099004514
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | MASTER CDM-TC |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8711500212757 |
| Váha | 0.025 kg |
| Délka | 81 |
| Průměr | 14 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Příkon | 73 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G8.5 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 5900 lm |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 12000 hod |
| EAN | 8711500212757 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150021275715 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500212764 | box | 11 | ks |
| GPC | 928094605131 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500212764 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHVCDMTC70/842 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOISRAC4KV3V160/ND14
KOD VÝR.:ISRAC4KV3V160/ND1400F
EAN.:8596099004514
KOD KRAT.:MOQP3A600/700DALI
KOD VÝR.:QP3A600/700DALI
EAN.:8595073700381
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
KOD KRAT.:PHL40/840
KOD VÝR.:871150028474715
EAN.:8711500284747
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
KOD KRAT.:AMCCT15234
KOD VÝR.:CCT15234
EAN.:3303431062645
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena