MODUS podhledové svítidlo IKO 4x18W G13 kryt.opál EP IP40; modul.625˙
KOD KRAT.:MOIKO418625EP
KOD VÝR.:IKO418625EP
EAN.:8595073728453
| Výrobce: | |
| Produktová řada | IKP |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073770377 |
| Délka | 1496 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1496 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 149.6 cm |
| Příkon | 116 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 596 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 94 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 1476 |
| Zástavbová šířka | 296 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073770377 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOIKP258EP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIKO418625EP
KOD VÝR.:IKO418625EP
EAN.:8595073728453
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena