WAGO svorka krabicová 2x0.5-2.5 mm2 transp/bílá Kód:2273-202/25 bal.25ks
KOD KRAT.:WG2273-202/25
KOD VÝR.:2273-202/25
EAN.:8594031135272
| Výrobce: | |
| Produktová řada | IKO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073728453 |
| Délka | 622 |
| Šířka | 622 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 622 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 4 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 62.2 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 622 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 94 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 602 |
| Zástavbová šířka | 602 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073728453 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOIKO418625EP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-202/25
KOD VÝR.:2273-202/25
EAN.:8594031135272
KOD KRAT.:OSEGU106.9W120D6/3
KOD VÝR.:4058075497856
EAN.:4058075497856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena