LEDVANCE LED reflektor CLS R63 4.8W/60W E27 2700K 345lm/36° Dim 25Y
KOD KRAT.:OSECLSR634.8/927D
KOD VÝR.:4058075759701
EAN.:4058075759701
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073765618 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 596 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 4 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 59.6 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 596 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 94 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073765618 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOI418ALS | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSECLSR634.8/927D
KOD VÝR.:4058075759701
EAN.:4058075759701
KOD KRAT.:MOIKO228
KOD VÝR.:IKO228600
EAN.:8595073731842
KOD KRAT.:MOI236ALDPEPSA
KOD VÝR.:I236ALDP600EPSA
EAN.:8595073721447
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena