MODUS podhledové svítidlo I 2x36W G13 ALDP EP IP20; Dim˙
KOD KRAT.:MOI236ALDPEPSA
KOD VÝR.:I236ALDP600EPSA
EAN.:8595073721447
| Výrobce: | |
| Produktová řada | IKO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073731842 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1196 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 119.6 cm |
| Příkon | 56 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 296 mm |
| Třída svítidla | I |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 94 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 1176 |
| Zástavbová šířka | 276 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| EAN | 8595073731842 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOIKO228 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOI236ALDPEPSA
KOD VÝR.:I236ALDP600EPSA
EAN.:8595073721447
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena