MODUS LED panel QP 26W 2600lm/838 IP40; 60x30cm pris./závěs. ND
KOD KRAT.:MOQP3B/500ND
KOD VÝR.:QP3B600/500ND
EAN.:8595073702170
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073720754 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Příkon | 52 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 640 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 112 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 5800 lm |
| Typ svítidla | závěsné |
| EAN | 8595073720754 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQP3A/1050DIM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP3B/500ND
KOD VÝR.:QP3B600/500ND
EAN.:8595073702170
KOD KRAT.:MOBA4000M345TRI/NDMU
KOD VÝR.:BA4000M345TRI/NDMULTI
EAN.:8596099169466
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOESO6000SSKO4ND
KOD VÝR.:ESO6000SSKO4ND
EAN.:8596099019624
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9279
KOD VÝR.:871951433391800
EAN.:8719514333918
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
KOD KRAT.:PHEMEAR11114.8/94024
KOD VÝR.:871951433387100
EAN.:8719514333871
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena