SEZ můstek propojovací 15N 15modulů modrá
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073730395 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 1300 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 130 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 8500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 600 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 121 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 45 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1196 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 596 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 70 W |
| KOD | MOQ2D/1400DALI | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073730395 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
KOD KRAT.:AMNU230618
KOD VÝR.:NU230618
EAN.:3606481953131
KOD KRAT.:MOQP3C/1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/1050ND
EAN.:8595073790153
KOD KRAT.:PHICL202ECRD64WHV
KOD VÝR.:8718699729035
EAN.:8718699729035
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena