LEDVANCE reflektor (floodlight) FL COMP VAL 20W 2000lm/865/100° IP65 50Y ;černá
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER Colour CDM-Rm |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291203032 |
| Délka | 62.5 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Váha | 0.047 kg |
| Průměr | 50 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Do uzavřených svítidel | NE |
| Napětí | 90 V |
| Označení zdroje | MR16 |
| Patice | GX10 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Provedení | umělá voština |
| přepravní rozměr cm | 6.3 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Svítivost | 2100 cd |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | ANO |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Příkon | 20 W |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | MR16 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8727900912364 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871829120303200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291203032 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718291203049 | box | 11 | ks |
| KOD | PHVCDMRM20/830/40S | ks | 1 | ks |
| GPC | 928191205331 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291203049 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
KOD KRAT.:OSH64690ECO
KOD VÝR.:4008321928078
EAN.:4008321928078
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena