HADEX 2x Cinch kabel-Jack 3,5mm stereo, kabel 2x3,5mm, 1,5m
KOD KRAT.:HDN011
KOD VÝR.:N011
EAN.:8595118880962
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PLEXILED |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448932835 |
| Váha | 1.75 kg |
| Rozměry | - |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | NIL |
| Délka balení | 360 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Řazení vypínače | Standby (nouz.svítidla) |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 280 mm |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 120 mm |
| Způsob montáže | Vestavné |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 1 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | MOPL/1W/E/1/SE/X/GR | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902448932835 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5907658363226 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5901821290685 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDN011
KOD VÝR.:N011
EAN.:8595118880962
KOD KRAT.:DUH01989
KOD VÝR.:01989
EAN.:8011905173456
KOD KRAT.:AB3251-01915
KOD VÝR.:3251-01915
EAN.:8595017202070
KOD KRAT.:OSISMSOLTBLLANTBKBT
KOD VÝR.:4058075763784
EAN.:4058075763784
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
KOD KRAT.:HTRSR2B
KOD VÝR.:V110
EAN.:8595614702003
KOD KRAT.:OSQPTI35/220/240S
KOD VÝR.:4008321073112
EAN.:4008321073112
KOD KRAT.:BEP0034
KOD VÝR.:1906110200
EAN.:8595025363862
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena