PHILIPS HUE-WA reflector PAR16 4.2W GU10 2200-6500K 400lm Dim EU 3-pack
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LOVATO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448948829 |
| Rozměry | - |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | NIL |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 100 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Řazení vypínače | Průbežný okruh/nouzový okruh |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 100 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 60 mm |
| Způsob montáže | Vestavné |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 5902448948829 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5901821265904 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena