OSRAM LED modul PL-CN111-COB-4300-840-40D-G2
KOD KRAT.:OSEPLCN1114300840402
KOD VÝR.:4052899621497
EAN.:4052899621497
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899541719 |
| Délka | 111 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 111.00 |
| Výška | 52.00 |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 111 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Napětí | 35.8 V |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | led moduly |
| Příkon | 37.6 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4560 lm |
| Svítivost | 8800 cd |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Krytí | IP20 |
| Úhel vyzařování | 40 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4052899541719 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPLCN1114300840401 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899541726 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEPLCN1114300840402
KOD VÝR.:4052899621497
EAN.:4052899621497
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E14
KOD VÝR.:LG204045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100402
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena