PHILIPS WiZ filam.bulb ST64 7W/50W E27 TW 640lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HELIOS |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448994215 |
| Technické parametry: | |
| Autotest | NIL |
| Délka balení | 360 mm |
| Napájení nouzáku | Centrální baterie |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 140 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 80 mm |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | MOHWM/3W/F/CB/X/TR | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902448994215 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena