MODUS driver.LED 30W, 350,500,700mA, HELVAR, LC1x30-E-CC
KOD KRAT.:MO226103001
KOD VÝR.:226103001
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448912202 |
| Délka | 276 |
| Šířka | 143 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 276 mm |
| Napájení nouzáku | Centrální baterie |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 27.6 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 410 lm |
| Šířka balení | 143 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 44 mm |
| Výška/hloubka | 44 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 5902448912202 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOETE/3W/F/CB/X/WH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO226103001
KOD VÝR.:226103001
KOD KRAT.:OS4099854454745
KOD VÝR.:4099854454745
EAN.:4099854454745
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099023607
KOD KRAT.:MODS2000KO4/200/ND
KOD VÝR.:DS2000KO4/200/ND
EAN.:8596099014810
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena