LEDVANCE LED kapsle Micro 1W/10W G4 2700K 100lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OSEG41/827
KOD VÝR.:4099854278563
EAN.:4099854278563
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448998367 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | plast |
| Napájení nouzáku | Centrální baterie |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 202 |
| Výška/hloubka | 58 |
| Zástavbová délka | 1495 |
| Zástavbová šířka | 1495 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Světelný tok | 390 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | MOAXNU/3W/F/CB/X/WH | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902448998367 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEG41/827
KOD VÝR.:4099854278563
EAN.:4099854278563
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/840
KOD VÝR.:8719514377530
EAN.:8719514377530
KOD KRAT.:MOGEOSM4000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM4000SO4/9003/ND
EAN.:8596099063177
KOD KRAT.:BEP8511
KOD VÝR.:1451704100
EAN.:4891199183935
KOD KRAT.:PHLEDCPA11W/827
KOD VÝR.:872016916899200
EAN.:8720169168992
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena