LEDVANCE SMART+ pásek NEON 15W 520lm/RGBTW 3000mm WIFI
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Šířka | 46 |
| Výška | 71 |
| Délka | 1200 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 30 W |
| Světelný tok | 3300 lm |
| EAN | 8596099169466 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOBA4000M345TRI/NDMU | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOESO6000SSKO4ND
KOD VÝR.:ESO6000SSKO4ND
EAN.:8596099019624
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9279
KOD VÝR.:871951433391800
EAN.:8719514333918
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
KOD KRAT.:PHEMEAR11114.8/94024
KOD VÝR.:871951433387100
EAN.:8719514333871
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena