OSRAM halogenová žárovka HLX64250 20W 6V G4 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596099047535 |
| Délka | 1558 |
| Šířka | 264 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1522 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 152.2 cm |
| Příkon | 57 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 6200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 250 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 109 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1250 |
| Zástavbová šířka | 180 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8596099047535 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLLLX6000RL2MAT4ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHIH17434/30/P7
KOD VÝR.:8718696170526
EAN.:8718696170526
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena