MODUS výměnný modul 1245mm 840 350mA
KOD KRAT.:MORETROFIT/007
KOD VÝR.:RETROFIT/007
EAN.:8596099141318
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902288989006 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 150 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 300 mm |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Výška balení | 1 mm |
| EAN | 5902288989006 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOPIK24 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MORETROFIT/007
KOD VÝR.:RETROFIT/007
EAN.:8596099141318
KOD KRAT.:AB3558E-A00652 03
KOD VÝR.:3558E-A00652 03
EAN.:8595017233258
KOD KRAT.:MDTS130/25
KOD VÝR.:S130-25NEW
EAN.:8594031134459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena