LEDVANCE LED Venkovní kempovací svítilna CEIL BTRY COMP FS1
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099021719 |
| Délka | 635 |
| Šířka | 635 |
| Výška | 855 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Stříbrná |
| Délka balení | 650 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| KOD | MOQVESTRAMA600/9006 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099021719 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena