Schneider SEDNA komplet jednonásobný spínač c.5 POLAR
KOD KRAT.:AMSDN0300221
KOD VÝR.:SDN0300221
EAN.:8690495019858
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099034580 |
| Délka | 603 |
| Šířka | 1201 |
| Výška | 48 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1210 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 630 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| EAN | 8596099034580 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUQRAMD600 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMSDN0300221
KOD VÝR.:SDN0300221
EAN.:8690495019858
KOD KRAT.:SP11090901
KOD VÝR.:11090901
EAN.:4013902150274
KOD KRAT.:MGLG7110/CD/E27
KOD VÝR.:LG7110-E27-6500K
EAN.:4892657099515
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena