HADEX audio kabel prodlužovací Jack 3,5 stereo 3m
KOD KRAT.:HDN020B
KOD VÝR.:N020B
EAN.:8595118861138
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Produktová řada | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082865344 |
| Délka | 17,5mm |
| Rozměry | 17,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17.5 mm |
| Počet pólů | 1 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 20 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Vypínací charakteristika | C |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 70.5 |
| Krytí | IP20 |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| KOD | EAPL6-C20/1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912536215 | box | 11 | ks |
| EAN | 9007912536208 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HDN020B
KOD VÝR.:N020B
EAN.:8595118861138
KOD KRAT.:MOLAB4000A4KO600ND/1
KOD VÝR.:LAB4000A4KO600ND/90/AB
EAN.:8596099075934
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
KOD KRAT.:MOUS3000A2KN600/DALI
KOD VÝR.:US3000A2KN600/DALI
EAN.:8596099033309
KOD KRAT.:PHL18/15
KOD VÝR.:871150072684140
EAN.:8711500726841
KOD KRAT.:MOQP3D600/1400DIM
KOD VÝR.:QP3D600/1400DIM
EAN.:8595073795516
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN625ND
KOD VÝR.:IBP5000A4KN625ND
EAN.:8596099074876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena