PHILIPS HUE WiZ Floor 1.4m RGBIC EU
KOD KRAT.:PHH8719514865273
KOD VÝR.:871951486527300
EAN.:8719514865273
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099014216 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3900 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 108 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8596099014216 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUS4000C4KN600/DALI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8719514865273
KOD VÝR.:871951486527300
EAN.:8719514865273
KOD KRAT.:OSIAYPF02U16X5101
KOD VÝR.:4058075278226
EAN.:4058075278226
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP5000A4KN600DALI
EAN.:8596099037956
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND2
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050I3
EAN.:8596099044855
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/NDMUL
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/NDMULTI
EAN.:8596099110116
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/ND
EAN.:8596099024826
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:OSIORBUSBL22/830B
KOD VÝR.:4058075752887
EAN.:4058075752887
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena