MODUS liniové svítidlo LED SBL 29W 3000lm/840 IP20; ND 120cm bilá REND
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRE
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/REND
EAN.:8596099054359
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099119942 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | Liniová |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| EAN | 8596099119942 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSK2000S3ND/B/VYP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRE
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/REND
EAN.:8596099054359
KOD KRAT.:AB5518-2069 B
KOD VÝR.:5518-2069 B
EAN.:8595017243752
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRS
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/RSTART
EAN.:8596099054366
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena