Akce
WAGO svorka s páčkou 3x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-413
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4055143704168 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 21.1 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 16 mm |
| Výška balení | 10.1 mm |
| EAN | 4055143704168 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG221-612 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:KKLK80X282R_HB
KOD VÝR.:LK 80X28 2R_HB
EAN.:8595057615519
KOD KRAT.:PHPIEGU103W/840
KOD VÝR.:872790096487500
EAN.:8727900964875
KOD KRAT.:PHPIECA10.5/827C
KOD VÝR.:872790096854500
EAN.:8727900968545
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena