PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Sq Aj 7W BL
KOD KRAT.:PHI8720169392687
KOD VÝR.:872016939268700
EAN.:8720169392687
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099023003 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 114 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Světelný tok | 4100 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8596099023003 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUS4000A4KN600/DIM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169392687
KOD VÝR.:872016939268700
EAN.:8720169392687
KOD KRAT.:DK-AB1253034
KOD VÝR.:1253-034
EAN.:8595108200053
KOD KRAT.:OS4099854454561
KOD VÝR.:4099854454561
EAN.:4099854454561
KOD KRAT.:PHI8721103069030
KOD VÝR.:872110306903000
EAN.:8721103069030
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:PH8720169283909
KOD VÝR.:872016928390900
EAN.:8720169283909
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena