| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073719123 |
| Délka | 296 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 78 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 296 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 296 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 9 W |
| Světelný tok | 700 lm |
| EAN | 8595073719123 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQ2E600/250DIM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSVNAVE100S4Y
KOD VÝR.:4050300015774
EAN.:4050300015774
KOD KRAT.:MOETS/1W/E/1/SE/X/WH
KOD VÝR.:OZN/ETS/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448931890
KOD KRAT.:PH8720169302112
KOD VÝR.:872016930211200
EAN.:8720169302112
KOD KRAT.:PHH8720169365735
KOD VÝR.:872016936573500
EAN.:8720169365735
KOD KRAT.:NAZ364007000
KOD VÝR.:364007000
EAN.:8595209903204
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
KOD KRAT.:MOPIK24S
KOD VÝR.:OZAWPIK24S
EAN.:5902288988429
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 03
KOD VÝR.:3558E-A00610 03
EAN.:8595017272752
KOD KRAT.:OS4099854291128
KOD VÝR.:4099854291128
EAN.:4099854291128
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena