MODUS LED panel FIT 49W 5000lm/5700 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KN600/ND
KOD VÝR.:FIT5000A5KN600/ND/90
EAN.:8596099095826
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073799637 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 121 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 64 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová hloubka | 64 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Světelný tok | 4000 lm |
| KOD | MOIDSA2KO4V1DALI602 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073799637 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KN600/ND
KOD VÝR.:FIT5000A5KN600/ND/90
EAN.:8596099095826
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND3
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050K
EAN.:8596099084158
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
KOD KRAT.:OS4099854626166
KOD VÝR.:4099854626166
EAN.:4099854626166
KOD KRAT.:MOQP3C600/B1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/B1050ND
EAN.:8595073730272
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/DALI
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/DALI
EAN.:8595073798272
KOD KRAT.:MOQ5C600/1050DALI
KOD VÝR.:Q5C600/1050DALI
EAN.:8596099004347
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena