PHILIPS LED reflektor CorePro Cl. PAR16 5W/50W GU10 3000K 550lm 120° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU105/830/12
KOD VÝR.:871951430875600
EAN.:8719514308756
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PANEL.C |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854017902 |
| Délka | 595mm |
| Rozměry | 595x595x32mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 32mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 602 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | PS |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Provedení | bílé |
| přepravní rozměr cm | 64.9 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3630 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 602 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 37 mm |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OSILPC33/120/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017902 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017919 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU105/830/12
KOD VÝR.:871951430875600
EAN.:8719514308756
KOD KRAT.:SIPF32
KOD VÝR.:PF32
EAN.:8592718010959
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
KOD KRAT.:AMA9XPH357
KOD VÝR.:A9XPH357
EAN.:3606480485152
KOD KRAT.:SIP50B
KOD VÝR.:P50B
EAN.:8592718013875
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
KOD KRAT.:HTRPV22AP
KOD VÝR.:V260
EAN.:8595614704458
KOD KRAT.:OBGRM55-100/2
KOD VÝR.:GRM55-100/2
EAN.:8594031136644
KOD KRAT.:SIPS03
KOD VÝR.:PS03
EAN.:8595092107017
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena