MODUS nouzový modul LIDER-EVG 6/36W/1AT 1hod.
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099083830 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 90 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 119 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 100 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 580 |
| Zástavbová hloubka | 100 |
| Zástavbová šířka | 70 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 16 W |
| Světelný tok | 1900 lm |
| EAN | 8596099083830 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOHVL2000SKO4/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:GH-KU-L10x10
KOD VÝR.:KU-L10x10
EAN.:8591120070261
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:MGLA10055
KOD VÝR.:LA10055
EAN.:4892657089646
KOD KRAT.:HDN020B
KOD VÝR.:N020B
EAN.:8595118861138
KOD KRAT.:MOLAB4000A4KO600ND/1
KOD VÝR.:LAB4000A4KO600ND/90/AB
EAN.:8596099075934
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena