OSRAM SMARTMATB404,9W/827230VRGBWFRE14FS1OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854461330
KOD VÝR.:4099854461330
EAN.:4099854461330
| Délka balení | 164 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 206 mm |
| Výška balení | 206 mm |
| Produktová řada | BYRL |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696170212 |
| Rozměry | 160x252x252mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Balení | 4 ks |
| GPC | 915005698001 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170212 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50673/30/P0 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854461330
KOD VÝR.:4099854461330
EAN.:4099854461330
KOD KRAT.:OS4099854674525
KOD VÝR.:4099854674525
EAN.:4099854674525
KOD KRAT.:OS4099854624407
KOD VÝR.:4099854624407
EAN.:4099854624407
KOD KRAT.:PHVCDMT50/930ELITE
KOD VÝR.:872790093060300
EAN.:8727900930603
KOD KRAT.:OS4099854625589
KOD VÝR.:4099854625589
EAN.:4099854625589
KOD KRAT.:OS4099854529016
KOD VÝR.:4099854529016
EAN.:4099854529016
KOD KRAT.:OS4099854528910
KOD VÝR.:4099854528910
EAN.:4099854528910
KOD KRAT.:OS4099854624384
KOD VÝR.:4099854624384
EAN.:4099854624384
KOD KRAT.:OS4099854603426
KOD VÝR.:4099854603426
EAN.:4099854603426
KOD KRAT.:OS4099854584183
KOD VÝR.:4099854584183
EAN.:4099854584183
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena