KOPOS krabice do zateplení KEFZ 80_KB 73x52mm ;
KOD KRAT.:KKKEFZ80_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80_KB
EAN.:8595568936288
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099038304 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1220 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 122 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 320 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 120 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 8596099038304 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFIT4000C4KN/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKKEFZ80_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80_KB
EAN.:8595568936288
KOD KRAT.:MOQ2C/1050ND
KOD VÝR.:Q2C600/1050ND
EAN.:8595073759877
KOD KRAT.:MOQN5A625/1050ND
KOD VÝR.:QN5A625/1050ND
EAN.:8596099007843
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena