MODUS LED panel QN 34W 3400lm/938 IP20; 60x60cm vest. ND; bílá
KOD KRAT.:MOQN3A/B700ND/90
KOD VÝR.:QN3A600/B700ND/90
EAN.:8596099003845
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514312722 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPP5/865E14F | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514312722 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002970402 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951431272200 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQN3A/B700ND/90
KOD VÝR.:QN3A600/B700ND/90
EAN.:8596099003845
KOD KRAT.:OS4099854430398
KOD VÝR.:4099854430398
EAN.:4099854430398
KOD KRAT.:PHLEDMFA3.4/927DF
KOD VÝR.:872016931103900
EAN.:8720169311039
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena