OEZ motorový spouštěč 3-pol 2.5-4A SM1E-4
KOD KRAT.:OEZSM1E-4
KOD VÝR.:39264
EAN.:8590125392644
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099102982 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 117 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 16 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 80 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Světelný tok | 4100 lm |
| EAN | 8596099102982 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFIT4000A3KO/NDIP65 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OEZSM1E-4
KOD VÝR.:39264
EAN.:8590125392644
KOD KRAT.:OSF4058118314614
KOD VÝR.:4058118314614
EAN.:4058118314614
KOD KRAT.:OSEF1906G-824737
KOD VÝR.:4058075836365
EAN.:4058075836365
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:BEDCCV12
KOD VÝR.:1550001011
EAN.:8592920093757
KOD KRAT.:OSIBSS4/840WT
KOD VÝR.:4058075227385
EAN.:4058075227385
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena