OSRAM LSCLA50MIR S 6,5W/827 230VFILE27FS1OSRAM
KOD KRAT.:OS4058075427860
KOD VÝR.:4058075427860
EAN.:4058075427860
| Délka balení | 60 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 130 mm |
| Výrobce | LEDVANCE |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Materiál | plast |
| EAN | 4058075079397 |
| Délka | 121mm |
| Šířka | 121mm |
| Výška | 54mm |
| Rozměry | 121x121x54mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
KOD KRAT.:OS4058075427860
KOD VÝR.:4058075427860
EAN.:4058075427860
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
KOD KRAT.:PHI8720169365162
KOD VÝR.:872016936516200
EAN.:8720169365162
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena