LEDVANCE reflektor (floodlight) FL COMP VAL 20W 1800lm/830/100° IP65 50Y ;bílá
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830WT
KOD VÝR.:4058075574755
EAN.:4058075574755
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099024765 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 129 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 24 W |
| Světelný tok | 3100 lm |
| EAN | 8596099024765 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFIT3000A4KN/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830WT
KOD VÝR.:4058075574755
EAN.:4058075574755
KOD KRAT.:OSIFLCO10/840WT
KOD VÝR.:4058075574618
EAN.:4058075574618
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
KOD KRAT.:OSISAHPLF203030
KOD VÝR.:4058075576018
EAN.:4058075576018
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
KOD KRAT.:AMEPH4400121
KOD VÝR.:EPH4400121
EAN.:3606480526992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena