MODUS LED vestavné liniové svítidlo HVL 54W 4450lm/830 IP20 ND ;
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099071691 |
| Délka | 595 |
| Šířka | 595 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 670 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 67 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1950 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 240 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 130 |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 45 mm |
| Výška/hloubka | 35 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 35 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 15 W |
| KOD | MOEK2000A4KN/1/ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099071691 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena