PHILIPS LED svíčka CorePro B38 7W/60W E14 6500K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPB7/865F
KOD VÝR.:871951431300200
EAN.:8719514313002
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Edison filament tunable amber |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372641 |
| Rozměry | 143x64x64mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| EOC | 871951437264100 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8719514372641 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDW8719514372641 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929003018741 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:PHLEDCPB7/865F
KOD VÝR.:871951431300200
EAN.:8719514313002
KOD KRAT.:AMNU230044
KOD VÝR.:NU230044
EAN.:3606481953094
KOD KRAT.:OS4099854046957
KOD VÝR.:4099854046957
EAN.:4099854046957
KOD KRAT.:PHI8719514453180
KOD VÝR.:871951445318000
EAN.:8719514453180
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena